MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10458454

nr 1045 8454

Byrå

1800-tal, Mahogny, längd: 95 cm, djup: 48 cm, höjd: 104 cm

Kondition: slitage, spricka/ sprickor

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 juli 2016
kl 18:22:03