GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservisdelar 12755301

nr 1275 5301

Kaffeservisdelar

1800-tal, 13 del

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:46:15

10/9 16:18:27 1      100 kr
10/9 20:00:03 2      Vinnande bud