BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 4471056
*
nr 447 1056
Ljusstakar
1 par, Brons, Förgyllda, höjd: 18
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 januari 2007
kl 16:44:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/1 18:01:28
1
1.100 kr
22/1 11:58:00
2
950 kr
22/1 15:04:57
3
1.200 kr
22/1 16:13:08
4
1.600 kr
22/1 16:23:22
5
1.400 kr
22/1 16:25:02
5
1.700 kr
22/1 16:36:39
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brons förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ljusstakar ljusstake metall
-
6702 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:19
-
6701 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:18
-
7078 Kandelaber
Italien. Höjd: 63 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:57
-
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:50
-
7093 Ljusstake
Mässing/marmor. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:48
*
Ljusstakar
nr 447 1056
Ljusstakar
1 par, Brons, Förgyllda, höjd: 18
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 januari 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/1 18:01:28 | 1 | 1.100 kr |
| 22/1 11:58:00 | 2 | 950 kr |
| 22/1 15:04:57 | 3 | 1.200 kr |
| 22/1 16:13:08 | 4 | 1.600 kr |
| 22/1 16:23:22 | 5 | 1.400 kr |
| 22/1 16:25:02 | 5 | 1.700 kr |
| 22/1 16:36:39 | 6 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brons förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ljusstakar ljusstake metall
-
6702 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:19 -
6701 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:18 -
7078 Kandelaber
Italien. Höjd: 63 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:57
-
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:50 -
7093 Ljusstake
Mässing/marmor. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:48



