BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Väggljusstakar 6456419
*
nr 645 6419
Väggljusstakar
Keramik, höjd: 51
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juni 2010
kl 18:33:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/6 14:28:36
1
Vinnande bud
14/6 11:49:59
2
200 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljusstakar ljusstake väggljusstakar
-
6702 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:19
-
6701 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:18
-
7078 Kandelaber
Italien. Höjd: 63 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:57
-
7061 Ljusstakar
2 st, Kosta Boda, Kjell Engman (f. 1946), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33
-
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:50
-
7127 Ljusstakar
Ett par, Orrefors, Carat. Lena Bergström. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:25
*
Väggljusstakar
nr 645 6419
Väggljusstakar
Keramik, höjd: 51
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 juni 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/6 14:28:36 | 1 | Vinnande bud |
| 14/6 11:49:59 | 2 | 200 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljusstakar ljusstake väggljusstakar
-
6702 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:19 -
6701 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:18 -
7078 Kandelaber
Italien. Höjd: 63 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:57
-
7061 Ljusstakar
2 st, Kosta Boda, Kjell Engman (f. 1946), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33 -
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:50 -
7127 Ljusstakar
Ett par, Orrefors, Carat. Lena Bergström. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:25



