GLASS & CERAMICS / Art Glass / Skål 4925096
nr 492 5096
Skål
Lenght: ()
Erik Höglund (1932-1998) för Boda Glasbruk, 1950-60-tal, blått glas, H: 12 cm, cia. 22 cm, signerad H 1680/220 samt pappersetikett
1000
SEK 1000
Monday October 29 2007
at 16:00:00
25/10 00:51:04
25/10 01:00:30
- Thema-auction