MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dekorelement 7821531

nr 782 1531

Dekorelement

late 19th century, med lösa spegelglas, length: 96, height: 68, wear, damages.

Sent 1800-tal, med lösa spegelglas, längd: 96, höjd: 68

Condition: slitage, skador

600

SEK 250

Monday October 8 2012
at 18:02:40