BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 11865019

nr 1186 5019

Ljusstakar

2 par, metall. Höjd: 17-19,5

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

måndag 28 maj 2018
kl 19:12:57