GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Karott 10741528

nr 1074 1528

Karott

Ostindiskt porslin, blåvit dekor, längd: 29 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

måndag 12 december 2016
kl 19:49:52