Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ÖVRIGT / Diverse / Notställ 10381034



*

nr 1038 1034


Notställ

längd: 37 cm, höjd: 67 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 maj 2016
kl 19:45:14


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
27/4 18:13:56 1      100 kr
4/5 16:08:46 2      300 kr
5/5 22:28:50 3      500 kr
9/5 09:32:15 2      400 kr
9/5 09:32:15 3      450 kr (Budbetjänt)
9/5 09:32:27 2      500 kr
9/5 09:32:27 3      500 kr (Budbetjänt)
16/5 19:33:49 3      600 kr
16/5 19:37:39 4      Vinnande bud
16/5 19:39:30 3      800 kr
16/5 19:39:30 4      900 kr (Budbetjänt)
16/5 19:40:14 3      1.000 kr
16/5 19:40:14 4      (budbetjänt)
16/5 19:42:07 4      justering av budtak


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: notställ
  • 7104 Allmoge
    3 delar, diverse, bland annat gunghäst
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:41
  • 7123 Ask
    + skulptur, ”groda”. Höjd: 4-15 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:05
  • 7086 Avspärrningsst..
    4 st, Metall. Höjd: 99 cm
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:33
  • 7020 Blomkonsoler
    9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:33
  • 7022 Bokstöd
    ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:09
  • 7047 Bordstabletter
    Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:10




Ladda ner broschyr