MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12894541
nr 1289 4541
Byrå
1950-tal, Teak. Bredd: 65, djup: 30 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:06:46
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr