MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12771441
nr 1277 1441
Byrå
Sent 1800-tal, Bemålad. Bredd: 108, djup: 44 cm, höjd: 88 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:52:34
150 kr
200 kr