MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Keyed fiddle 14046018
nr 1404 6018
KEYED FIDDLE
length: 94cm,
Längd: 94cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1900
Monday June 21 2021
at 18:19:33
700 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
1.800 kr