nr 1127 7175
Trumma
med trumpinnar, höjd: 40 cm, diameter: 37 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 4 september 2017 kl 18:23:00
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
150 kr