![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 3094336
*
nr 309 4336
Bordslampa
keramik, bronsmonterad
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
tisdag 13 april 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/4 15:02:31
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampor bronsmonterad keramik
-
7027 Bordslampa
1950-tal, metall. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:30
-
7062 Bordslampa
Keramik. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:54
-
6015 Bordslampa
Luceplan, Italien, design: Meda/Rizzatto, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:16
-
7059 Bordslampa
med hänklar, bemålad med dekor av frukter, lergods..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:05
-
7060 Bordslampa
Porslin. Höjd: 90 cm ca
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38
-
6099 Bordslampa
Studio Åhus, glas / metall. Höjd: 38 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38
*
Bordslampa
nr 309 4336
Bordslampa
keramik, bronsmonterad
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
tisdag 13 april 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/4 15:02:31 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampor bronsmonterad keramik
-
7027 Bordslampa
1950-tal, metall. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:30 -
7062 Bordslampa
Keramik. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:54 -
6015 Bordslampa
Luceplan, Italien, design: Meda/Rizzatto, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:16
-
7059 Bordslampa
med hänklar, bemålad med dekor av frukter, lergods..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:05 -
7060 Bordslampa
Porslin. Höjd: 90 cm ca
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38 -
6099 Bordslampa
Studio Åhus, glas / metall. Höjd: 38 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38