BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 16694497
nr 1669 4497
Bordslampa
1930-/40-tal. Höjd: 30 ca
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:44:21
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr