MÖBLER / Bord / Pelarbord 7041347
nr 704 1347
Pelarbord
1800-tal, längd: 79, djup: 40, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
måndag 20 juni 2011
kl 18:04:52