MÖBLER / Bord / Skrivbord 13546444
nr 1354 6444
Skrivbord
England. Bredd: 122 cm. Djup: 60 cm. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:10:15
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)