MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11154670

nr 1115 4670

Byrå

Mahogny, längd: 88 cm, djup: 51 cm, höjd: 98 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 juni 2017
kl 20:26:24