GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5726928

nr 572 6928

Stekfat

2st, 1800-tal, Kina, längd: 35+36

Kondition: 1st med lagning

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 23 mars 2009
kl 18:41:29