GLASS & CERAMICS / Glass / Glass bowls 11435497
nr 1143 5497
GLASS BOWLS
7 pieces, green glass,
7 delar, grönt glas
Condition: nagg, skador
300
SEK 500
Monday November 13 2017
at 18:00:12
100 kr
150 kr
350 kr
450 kr
GLASS BOWLS
Condition: nagg, skador
nr 1143 5497
GLASS BOWLS
7 pieces, green glass,
7 delar, grönt glas
Condition: nagg, skador
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 500 |
Monday November 13 2017 |