MÖBLER / Bord / Slagbord 12667567
nr 1266 7567
Slagbord
Bredd: 39-177 cm. Djup: 105 cm. Höjd: 80 cm
Kondition: slitage och skador, löst stödben
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:52:17
1.000 kr
1.200 kr