Föremål som liknar f
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
3348 Fåtölj
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5084 Ljusstakar
5 st, Orrefors. Höjd: 5-10cm
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
4227 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5169 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2150 Skulptur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2056 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2066 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 17 juni 2024