Föremål som liknar R
6539 Fat
Royal Copenhagen, 1700-tal. 39x31
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6697 Karmstol
Rokokostil med petit point
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6485 Pasteller
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7139 Färglitografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6681 Kamelpall
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7089 Bestick
Såld: 9.800 kr
Såldes den 19 januari 2026
7012 Sidobord
Såld: 1.800 kr
Såldes den 19 januari 2026
6457 Skulptur
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
6312 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026