Föremål som liknar ISE

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6399 Akvarell
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6081 Serigrafi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 6003 Halsband med h..
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 5301 Litografier
    Såld: 500 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 4218 Matservis
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 4223 Matservisdelar
    Såld: 800 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 4456 Figurin
    Såld: 100 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 3078 Skål
    Såld: 400 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 3072 Spegel
    Mäkisen Kuvastin, Finland, nr. 1810, teak, 102x42 cm
    Såld: 600 kr

    Såldes den 24 november 2025