ÖVRIGT / Diverse / Emaljskylt 11554378

nr 1155 4378

Emaljskylt

"Fältpost", 25x22

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 15 januari 2018
kl 18:39:21