MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 14897321
nr 1489 7321
Skänk
Bemålad. Bredd: 104. Djup: 43 cm, höjd: 96 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:19
100 kr
150 kr