GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 9535431

nr 953 5431

Lockurnor

1 par, kristall, 1800-tal, höjd: 28 ca

Kondition: nagg, spricka/ sprickor

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 6 april 2015
kl 19:48:34

Halvkristall