MÖBLER / Bord / Slagbord 5486567

nr 548 6567

Slagbord

1800-tal, längd: 173, djup: 104, höjd: 77

Kondition: Normalt bruksslitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 27 oktober 2008