Ã–VRIGT / Smycken / Ringar 16066385

nr 1606 6385

Ringar

2 st, Siv Lagerström (1935), Akrylplast. 1970-tal, Signerade, ringmått 13 och 17

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2024
kl 20:41:16