MÖBLER / Bord / Soffbord 11288033
nr 1128 8033
Soffbord
Art Déco, diameter: 80 cm, höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 11 september 2017
kl 20:12:18
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr