BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordsfotogenlampa 14409329

nr 1440 9329

Bordsfotogenlampa

Elektifierad, glas och mässing. Höjd: 35 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 20 december 2021
kl 18:50:19