MÖBLER / Sittgrupper / Bord 15448136

nr 1544 8136

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Bord, + 4 stolar, Svensk Fur, Sörgården. Diameter: 80 cm. Höjd: 51 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 29 maj 2023
kl 19:51:31

Superellipsbordet