MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10381093
*
nr 1038 1093
Byrå
Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:03:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 19:14:47
1
400 kr
13/5 17:48:30
2
600 kr
14/5 16:50:25
3
600 kr
14/5 16:50:25
2
600 kr (Budbetjänt)
14/5 16:50:45
3
800 kr
16/5 16:56:47
4
1.100 kr
16/5 18:04:19
3
1.000 kr
16/5 18:04:19
4
1.100 kr (Budbetjänt)
16/5 18:07:15
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1093
Byrå
Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 70 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/5 19:14:47 | 1 | 400 kr |
| 13/5 17:48:30 | 2 | 600 kr |
| 14/5 16:50:25 | 3 | 600 kr |
| 14/5 16:50:25 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 14/5 16:50:45 | 3 | 800 kr |
| 16/5 16:56:47 | 4 | 1.100 kr |
| 16/5 18:04:19 | 3 | 1.000 kr |
| 16/5 18:04:19 | 4 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 18:07:15 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16 -
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52



