GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 17113199

nr 1711 3199

Fat

+ vas, 2 delar, Kina, diameter: 20, höjd: 10 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

måndag 30 juni 2025
kl 19:57:14