ÖVRIGT / Diverse / Bardisk 10381078
*
nr 1038 1078
Bardisk
+ 3 barstolar, 1950-tal, längd: 122 cm, djup: 70 cm, höjd: 101 cm
Kondition: Jakaranda-laminat
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:20:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 20:03:18
1
Vinnande bud
12/5 20:51:42
2
3.400 kr
12/5 20:51:42
1
3.600 kr (Budbetjänt)
15/5 15:48:05
3
3.800 kr
15/5 15:48:05
1
4.000 kr (Budbetjänt)
15/5 15:51:54
3
4.200 kr
15/5 15:51:54
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Würtemberg, Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: ..//
Aktuellt bud: 4.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:34
-
4268 Dörrmattor
metall, 2 st, 35x60 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:44
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:10
*
Bardisk
Kondition: Jakaranda-laminat
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1078
Bardisk
+ 3 barstolar, 1950-tal, längd: 122 cm, djup: 70 cm, höjd: 101 cm
Kondition: Jakaranda-laminat
Utrop: | 4.000 kr |
---|---|
Såld: | 4.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 20:03:18 | 1 | Vinnande bud |
12/5 20:51:42 | 2 | 3.400 kr |
12/5 20:51:42 | 1 | 3.600 kr (Budbetjänt) |
15/5 15:48:05 | 3 | 3.800 kr |
15/5 15:48:05 | 1 | 4.000 kr (Budbetjänt) |
15/5 15:51:54 | 3 | 4.200 kr |
15/5 15:51:54 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Würtemberg, Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: ..//
Aktuellt bud: 4.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:34 -
4268 Dörrmattor
metall, 2 st, 35x60 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:44
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:10