MÖBLER / Bord / Skrivbord 9478269
nr 947 8269
Skrivbord
Mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 mars 2015
kl 20:06:08
100 kr
250 kr