GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 11389088
nr 1138 9088
Lockurnor
Ett par, Imari, höjd: 22 cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:36:24
100 kr
150 kr
Imariporslin