MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 5486334

nr 548 6334

Matsalsbord

barockstil, längd: 128, djup: 75, höjd: 76

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 16:00:51