Ã–VRIGT / Mattor / Mattor 5486199

nr 548 6199

Mattor

2st, Kashmir silke, 91x149+92x152

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 17:41:08