MÖBLER / Bord / Skrivbord 8941069
*
nr 894 1069
Skrivbord
50-tal, Teak, Framsida med bokhylledel och skåp, längd: 136, djup: 81, höjd: 72
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:56:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 17:39:49
1
Vinnande bud
12/5 18:15:18
2
2.000 kr
12/5 19:40:11
2
2.600 kr
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6109 Skrivbord
Ek. Bredd: 120 cm, djup: 40 cm, höjd: 74 cm, nutida
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54
-
4278 Skrivbord
Engelsk stil. Bredd: 135 cm, djup: 65 cm, höjd: 78 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:36
-
6377 Skrivbord
England, med läderskiva, lådor. Bredd: 120 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:15
-
6169 Skrivbord
Jugend. Bredd: 150 cm, djup: 78 cm, höjd: 76 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:29
-
6260 Skrivbord
mahogny. Bredd: 130 cm, djup: 70 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:34
-
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:58
*
Skrivbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1069
Skrivbord
50-tal, Teak, Framsida med bokhylledel och skåp, längd: 136, djup: 81, höjd: 72
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 17:39:49 | 1 | Vinnande bud |
12/5 18:15:18 | 2 | 2.000 kr |
12/5 19:40:11 | 2 | 2.600 kr |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6109 Skrivbord
Ek. Bredd: 120 cm, djup: 40 cm, höjd: 74 cm, nutida
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54 -
4278 Skrivbord
Engelsk stil. Bredd: 135 cm, djup: 65 cm, höjd: 78 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:36 -
6377 Skrivbord
England, med läderskiva, lådor. Bredd: 120 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:15
-
6169 Skrivbord
Jugend. Bredd: 150 cm, djup: 78 cm, höjd: 76 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:29 -
6260 Skrivbord
mahogny. Bredd: 130 cm, djup: 70 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:34 -
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:58