MÖBLER / Bord / Skrivbord 5544738

nr 554 4738

Skrivbord

med uppsats, 1890-tal, valnöt, längd: 89, djup: 48, höjd: 117

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 24 november 2008

24/11 10:52:49 1      Vinnande bud