Ã–VRIGT / Diverse / Papperskorg 13824341

nr 1382 4341

Papperskorg

Lucari, Holland. Höjd: 26 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:17:44