GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 5431071
nr 543 1071
Vas
Konstglas, 60-tal, Polen, Signerad, höjd: 48
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 september 2008
kl 16:30:34
300 kr
300 kr