ÖVRIGT / Diverse / Väggpanel 14897361
nr 1489 7361
Väggpanel
Nyrokoko, med spegel & oljemålning, 173x106 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:23:16
12/9 19:07:50