BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 15649406
nr 1564 9406
Bordslampor
Ett par, Antika, omarbetade lockurnor, polykrom dekor. Höjd: 56 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:03:06
300 kr
350 kr
400 kr