LIGHTING / Table lamps / Table lamp 15539061
nr 1553 9061
TABLE LAMP
Anders Pehrson, "OS-lampan", Ateljé Lyktan, Åhus. Lackerad metall. Vridbar ljusarm och justerbar skärm. Height: 36 cm, wear. Repor.
Anders Pehrson, "OS-lampan", Ateljé Lyktan, Åhus. Lackerad metall. Vridbar ljusarm och justerbar skärm. Höjd: 36 cm
Condition: Bruksslitage. Repor
SEK 150
Monday July 31 2023
at 20:55:00
26/7 23:15:54
100 kr
29/7 18:24:09