ÖVRIGT / Diverse / Skärmar 14908145
nr 1490 8145
Skärmar
2 st. Orientaliska. Längd: 86, höjd: 190 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:20:37
700 kr