Ã–VRIGT / Diverse / Skärmar 14908145

nr 1490 8145

Skärmar

2 st. Orientaliska. Längd: 86, höjd: 190 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 september 2022
kl 18:20:37