MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8523299
nr 852 3299
Sekretär
1800-tal, längd: 103 cm, djup: 43 cm, höjd: 102 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:49:01
200 kr
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr