MÖBLER / Bord / Pelarbord 16558200
nr 1655 8200
Pelarbord
1800-tal, mahogny, diameter: 60, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:41:52
100 kr