MÖBLER / Bord / Pelarbord 16558200

nr 1655 8200

Pelarbord

1800-tal, mahogny, diameter: 60, höjd: 73 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 november 2024
kl 20:41:52