MÖBLER / Bord / Piedestal 9939665
*
nr 993 9665
Piedestal
med kruka, keramik, höjd: 70 + 25
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 november 2015
kl 19:47:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 09:07:24
1
350 kr
9/11 18:55:08
2
350 kr
9/11 18:55:08
1
350 kr (Budbetjänt)
9/11 18:55:32
2
400 kr
9/11 19:38:03
1
500 kr
9/11 19:42:47
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord keramik kruka piedestal
-
6767 Piedestal
med stenskiva, Rokokostil, förgylld. Diameter: 27 ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:01
-
6522 Piedestal
omkring 1900. Höjd: 101 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:49
-
6744 Piedestal
Putto. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:48
-
6749 Piedestal
stenskivor, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:19
*
Piedestal
Läs om budbetjänten
nr 993 9665
Piedestal
med kruka, keramik, höjd: 70 + 25
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/11 09:07:24 | 1 | 350 kr |
| 9/11 18:55:08 | 2 | 350 kr |
| 9/11 18:55:08 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 9/11 18:55:32 | 2 | 400 kr |
| 9/11 19:38:03 | 1 | 500 kr |
| 9/11 19:42:47 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord keramik kruka piedestal
-
6767 Piedestal
med stenskiva, Rokokostil, förgylld. Diameter: 27 ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:01 -
6522 Piedestal
omkring 1900. Höjd: 101 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:49 -
6744 Piedestal
Putto. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:48
-
6749 Piedestal
stenskivor, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:19



